українська російська англійська
Укрзалізниця:У боротьбі з негодою задіяно усі ресурси. Рух поїздів забезпечено
23.03.2013 | 14:31
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Минулої доби спостерігались рясні снігові опади та хуртовини на всій території України.  Під час зимової негоди головним завданням для залізничників є забезпечення безперебійного та безпечного руху залізничного транспорту.

Цілодобово у заходах зі снігоборотьби задіяно усі наявні снігоочисні та снігоприбиральні  машини, вивезено тисячі кубічних метрів снігових мас. Тільки на станціях та перегонах  Південно-Західної залізниці по очищенню колій та стрілочних перегонів цілодобово працюють понад  5  тис. працівників залізниці.

В умовах рясного снігопаду на залізничних вузлових станціях, вокзалах, платформах та коліях ведуться роботи з снігоборотьби всіма підрозділами залізниці – колійниками, енергетиками, зв’язківці тощо.

Впродовж доби під час сніжної негоди зафіксовано рекорд снігового покрову – до 1,5 м  на станціях та перегонах Жмеринсько-Козятинської дирекції Південно-Західної залізниці.

Однак завдяки злагодженій роботі  залізничників рух поїздів забезпечено. За даними Південно-Західної залізниці в умовах негоди затримки на відправлення поїздів з Києва немає. Залізниця працює у штатному режимі. Є затримки по прибуттю поїздів, що пов’язано з негодою  та обмеженням швидкості руху.

 

Довідково

Для безперебійної роботи у зимовий період 2012-2013 років в структурних підрозділах колійного господарства підготовлено 127 одиниць снігоочисної техніки (СДП, СДПМ), 105 одиниць снігоприбиральної техніки (СМ-2), з яких Донецька залізниця – 17одиниць снігоочисної та 25 одиниць снігоприбиральної техніки; Львівська залізниця відповідно 22 та 13 од.; Одеська залізниця – 21 та 7; Придніпровська залізниця – 17 та 22;   Південно-Західна залізниця – 35 та 22; Південна залізниці – 15 од. снігоочисної та 16 – снігоприбиральної техніки.

З метою забезпечення безперебійного руху поїздів підготовлено 14 378 стрілочних переводів, обладнаних системою пневмообдувкою. Для забезпечення стислим повітрям систем пневмообдувки стрілочних переводів в колійному господарстві підготовлено до роботи в зимовий період 267 компресорних.

Крім того, в колійному господарстві використовується система електрообігріву стрілочних переводів. Такими системами на залізницях України обладнані 2 295 стрілочних переводів.

У структурних підрозділах Південно-Західної залізниці створено чергові аварійні бригади, які у разі негоди проводитимуть ремонт будівель та споруд, а також займатимуться відновленням інфраструктури у разі пошкодження мережі енергетичного господарства тощо.

 

 

версія для друку