українська російська англійська
Звернення голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова
23.03.2013 | 18:17
Київська МДА

Дорогі кияни!

 

Наше місто опинилося в полоні снігової стихії. Тільки за минулу добу на столицю випало 40 мільйонів тонн снігу. Снігопад продовжується. У Києві оголошено надзвичайну ситуацію.

Комунальні та дорожні служби працюють у цілодобовому режимі. До роботи залучено підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Я глибоко вдячний нашим двірникам і працівникам дорожніх служб, вдячний усім, хто без сну й відпочинку наводить лад у наших дворах і на дорогах, аби відновити нормальну життєдіяльність міста

Створено міський та районні штаби боротьби зі стихійним лихом. Їх керівники несуть персональну відповідальність за результати ліквідації наслідків негоди.

У разі, якщо десь виникатимуть проблеми, що особливо потребують нагального вирішення або допомоги міських служб – дзвоніть до контактного центру за номером 15-51.

За прогнозами синоптиків, важкі погодні умови збережуться ще кілька днів.

Тому звертаюся до всіх киян-автомобілістів: не виїжджайте на вулиці без нагальної потреби і не паркуйте авто на проїжджій частині доріг. Це допоможе прискорити прибирання шляхів та попередить виникнення дорожніх заторів.

Закликаю власників торговельних і офісних приміщень негайно організувати прибирання снігу на прилеглих територіях. 

Повідомляю літніх киян і киян з обмеженими можливостями пересування, що роботу соціальних служб міста переведено в режим посиленого чергування. В разі виникнення потреби у забезпеченні продуктами харчування та ліками звертайтеся до соціальних працівників безпосередньо або за номером міського контакт-центру.

Від імені комунальних служб висловлюю подяку киянам, які сьогодні допомагають боротися з наслідками стихії на вулицях та дворах міста.

 

 

версія для друку