українська російська англійська
Транспортники докладають усіх зусиль до відновлення стабільної роботи транспортно-дорожнього комплексу України
24.03.2013 | 10:53
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Cтаном на ранок 24 березня транспортники України продовжують роботи з забезпечення транспортного руху та його безпеки, ускладнення якого викликані екстремально складними погодними умовамиінтенсивними снігопадами, дощем та вітром.

Цілодобово у заходах зі снігоборотьби задіяно усі наявні снігоочисні та снігоприбиральні машини на залізничному транспорті, вивезено тисячі кубічних метрів снігових мас.

В умовах негоди на залізничних вузлових станціях, вокзалах, платформах та коліях ведуться роботи з снігоборотьби всіма підрозділами залізниціколійниками, енергетиками, зв’язківцями тощо. Зокрема, працюють 50 снігоприбиральних комплексів та більше ніж 8600 осіб.

Затримки у відправленні та прибутті поїздів пов’язані з негодою та обмеженням швидкості руху. Але завдяки посиленій та злагодженій роботі залізничників рух залізничного транспорту не припиняється.

Дорожні організації у цілодобовому режимі працюють над покращенням стану проїзду автошляхами України: проводяться роботи з очистки доріг від снігу та посипка їх протиожеледними матеріалами.

Продовжуються опади у вигляді снігу у Сумській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській та місцями у Київській областях. В зв’язку з сильними поривами вітру до 15 м/с на дорогах виникають перемети. Незначний сніг на півдні та на сході країни.

З метою недопущення скупчення автотранспорту та для організації роботи дорожньої техніки службами автодоріг в Івано-Франківській, Хмельницькій, Львівській областях спільно з органами ДАІ та комісіями з надзвичайних ситуацій облдержадміністрацій на окремих ділянках доріг тимчасово обмежено рух великовагового транспорту. В Сумській та Чернігівській областях прийнято рішення про тимчасові обмеження руху пасажирського транспорту та вантажних автомобілів на дорогах загального користування.

Внаслідок снігопаду, хуртовин та переметів утруднено проїзд до низки населених пунктів Львівської, Хмельницької, Вінницькій, Волинської, Івано-Франківської,Чернівецька, Рівненської та Тернопільської областей. Також утруднено проїзд дорогами Київської області. Розчищувальні роботи у цих областях також продовжуються.

Середня температура повітря у західних областях від - 80С до - 200С, в північних від - 130С до - 20С, у центральних від - 120С до - 10С, у східних від - 90С до + 50С, на півдні від - 100С до - 30С, в АР Крим від - 50С до + 40С.

Щодо ситуації у морегосподарському комплексі. Бузько – ДніпровськоЛиманський канал, Херсонський морський канал, - закриті через погодні умови (по вітру). Вітер NW = 18 - 21 м/с, Температура повітря - 5ºС, видимість приблизно 2 милі (сніг).

Канал гирло «Бистре», закритий через погодні умови (по вітру). Вітер N-NW = 20 - 23 м/с. Температура повітря - 3ºС

КерчЕнікальський канал – не працює, вітер SW = 18 – 20 м/с, видимість хороша, Температура повітря - 4ºС, діє штормове попередження №59, вітер до 24 м/с.

У аеропортах задіяно всю аеродромну техніку та працівників для проведення розчищувальних робіт. Але через наслідки надзвичайно важких погодних умов аеропорти «Бориспіль» та Київ «Жуляни» працюють з обмеженнями.

Інші аеропорти працюють в штатному режимі відповідно до діючих регламентів та обмежень НОТАМ.

Транспортники докладають усіх зусиль до відновлення стабільної роботи транспортно-дорожнього комплексу України.

 

 

версія для друку