українська російська англійська
У столиці ліквідовані затори та відновлено рух швидкісного трамваю
24.03.2013 | 11:48
Київська МДА

Станом на ранок 24 березня у столиці ліквідовані затори та відновлено рух швидкісного трамваю на Троєщині та Борщагівці. Протягом дня будуть відновлені майже всі автобусні маршрути. Про це сьогодні під час засідання Міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій заявив голова КМДА Олександр Попов.

«Всю ніч на дорогах столиці працювали дев’ять груп оперативного реагування, які допомогли ліквідувати затори. В місті залишилося лише дві проблемні ділянки, де зараз зосереджені всі сили. Відновлено роботу швидкісного трамваю, а рух трамваїв на Подолі відновлять протягом дня – наразі колії розчищають вручну. Сьогодні також відновлено постачання продуктів, у тому числі і хлібу, до столичних магазинів. Залишається проблемним під’їзд до маленьких магазинів, де ще не розчистили під’їзди, але цю проблему вирішать протягом дня», – повідомив голова КМДА.

Він доручив профільним службам також зосередити свою увагу на вирішенні проблем забезпечення магазинів продукцією, проконтролювати, аби всі під’їзди до лікарень були розчищені.

«Вчора ми забезпечили під’їзди до лікарень, але сьогодні нам потрібно їх розширити, забезпечити нормальний рух внутрішньоквартальними проїздами і розпочати масове вивезення снігу. Для цього ми залучаємо і комунальну техніку, і техніку промислових підприємств незалежно від форм власності. Активно допомагає нам Міністерство оборони. Наразі наші основні задачі – вивезення снігу та відновлення роботи громадського транспорту», – додав Олександр Попов.

Як зауважив перший заступник голови КМДА, питання відновлення руху тролейбусів залишається найбільш проблематичним – їх запустять лише на тих маршрутах, де вже повністю очистили проїжджу частину. Автобусний рух відновлюватимуть протягом дня, аби завтра на ранок працювали всі маршрути. Київський метрополітен продовжує працювати в посиленому режимі. У разі необхідністю його роботу подовжуватимуть. Департамент транспорту також відпрацьовує питання відновлення роботи маршрутних таксі.

Аби зменшити навантаження на систему громадського транспорту, Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій звертатиметься до керівництва міста і країни з пропозицією оголосити понеділок 25 березня вихідним.

 

версія для друку