українська російська англійська
О. Вілкул: Урядом прийнято рішення про перенесення в Києві та Київській області робочого дня з 25 березня на суботу 13 квітня
24.03.2013 | 15:58
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул повідомив про прийняте Урядом рішення  про перенесення у Київській області та Києві робочого дня у зв’язку з подоланням наслідків стихійного лиха, яке сталося 22-23 березня 2013 року. Робочий день понеділка 25 березня  перенесено на суботу 13 квітня.

«З метою подолання наслідків стихійного лиха, яке сталося 22-23 березня 2013 року, а також раціонального використання робочого часу Урядом України прийнято рішення рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій Київської області та м. Києва (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта») перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з понеділка 25 березня  на суботу 13 квітня.

Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк.

Керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності рекомендовано виділити автомобільну техніку для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Головам Київської обласної та Київської міської держадміністрацій дано розпорядження забезпечити облік транспортних засобів для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Мінекономрозвитку, Мінфін, Міноборони, МВС, Мінрегіон, Мінінфраструктури, Київська обласна та Київська міська держадміністрації повинні подати узгоджені пропозиції щодо відшкодування витрат, пов’язаних з ліквідацією наслідків стихійного лиха за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету», - сказав Олександр Вілкул.

 

 

версія для друку