українська російська англійська
КМДА: Рух на головних магістралях Києва відновлено
24.03.2013 | 17:48
Київська МДА

Другу добу тривають інтенсивні роботи з ліквідації наслідків небаченого у столиці протягом останніх 100 років снігопаду – лише за одну добу на 1613 км київських доріг випало понад 40 млн. тонн снігу. Задіяна не лише наявна у комунальників техніка, а й сили Міноборони, МНС, МВС, державних та приватних підприємств столиці.

За інформацією КК «Київавтодор», на головних магістралях міста відновлено рух автотранспорту. Зокрема, на проспектах В. Маяковського, Возз’єднання, Бажана, Глушкова, 40-річчя Жовтня, Московському, Правди, Ватутіна, Героїв Сталінграду, а також на Столичному, Наддніпрянському та Набережному шосе, на бульварах Перова, Дружби народів та Лесі Українки. Забезпечено рух транспорту на вулицях: Братиславській, Кіквідзе, Грушевського, Червоноармійській, Горького, Сагайдачного, Лаврській, Набережно-Луговій та Набережно-Хрещатицькій, Новокостянтинівській, Фрунзе, Вишгородській, Автозаводській, Скляренка, Богатирській, Набережно-Рибальській та інших.

Однак залишаються проблемними ділянки на виїздах із міста, зокрема, у напрямку Гостомеля, частина Великої кільцевої дороги на перетині з просп. Палладіна. Частково ускладнено рух на окремих ділянках просп. Перемоги, на вул. Стеценка до вул. Щербакова.

До кінця доби рух на вулицях міського та районного значення буде поновлено. Роботи з прибирання другорядних доріг, міжквартальних проїздів, прибудинкових територій та тротуарів триватимуть цілодобово. Крім того, буде організовано вивезення снігу.

 

версія для друку