українська російська англійська
Уряд виконує доручення Президента України щодо подолання наслідків стихійного лиха в областях України
24.03.2013 | 19:13
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На виконання Указу Президента України Віктора Януковича Уряд  проводить заходи з ліквідації наслідків стихійного лиха, Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні особисто проінспектував роботу служб щодо забезпечення життєдіяльності Києва та Київської області після сильних снігопадів, які пройшли 22-23 березня.

 Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул провів урядову селекторну нараду щодо проведення заходів, спрямованих на подолання наслідків стихійного лиха в областях України, які постраждали у зв'язку з безпрецедентними снігопадами, де було проаналізовано роботу всіх служб та місцевої влади, а також поставлено низку відповідних завдань.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Янукович підписав Указ про проведення надзвичайних заходів, спрямованих на подолання наслідків стихійного лиха в областях України, що постраждали у зв’язку з безпрецедентними снігопадами.

Згідно з Указом органам виконавчої влади всіх рівнів доручено забезпечити надання необхідної допомоги всім постраждалим від стихії, насамперед, людям, які перебувають у заторах на автошляхах. На допомогу Державній службі з надзвичайних ситуацій України у боротьбі зі стихією доручено залучати підрозділи Збройних Сил України та всіх інших військових формувань.

Президент доручив скерувати всі необхідні державні ресурси на подолання наслідків стихії та нормалізації руху на транспортних магістралях та дорогах у населених пунктах, забезпечення нормальної життєдіяльності постраждалих регіонів.

  

версія для друку