українська російська англійська
Транспортники України продовжують працювати над відновленням стабільного та безпечного транспортного руху
25.03.2013 | 10:57
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Cтаном на ранок 25 березня транспортники України продовжують роботи з забезпечення транспортного руху та його безпеки, ускладнення якого викликані екстремально складними погодними умовами, що спостерігалися останніх декілька днів, – інтенсивними снігопадами, сильним дощем та вітром.

Зокрема, продовжують працювати у цілодобовому режимі дорожні організації Укравтодору: проводяться роботи з очистки доріг від снігу та виконується посипка проїзних частин протиожеледними матеріалами.

Вранці продовжував йти сніг у Харківській області, де товщина снігового покрову складає до 10 см, Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Луганській областях – від 1 до 5 см, Полтавській і Кіровоградській областях – 1 см. У зв’язку з сильними поривами вітру до 15 м/с на дорогах виникають перемети.

Середня температура повітря у західних областях від -3 до -200С, в північних та центральних областях від -6 до -120С, у східних від -60С до -100С, на півдні від -2 до -100С, в АР Крим від -60С до +40С.

З метою недопущення скупчення автотранспорту та для організації роботи дорожньої техніки Службами автодоріг у Сумській та Чернігівській областях, спільно з органами ДАІ та комісіями з надзвичайних ситуацій облдержадміністрацій прийнято рішення про тимчасові обмеження руху пасажирського транспорту та вантажних автомобілів на дорогах загального користування.

Внаслідок снігопаду, хуртовин та переметів виникли утруднення проїзду до низки населених пунктів у Вінницькій, Волинській, Хмельницькій, Тернопільській, Київській областей. Роботи з розчищення цих під’їздів тривають.

Є затримки у відправленні та прибутті поїздів, що пов’язано з негодою  та обмеженням швидкості руху. Але завдяки посиленій та злагодженій роботі залізничників рух залізничного транспорту не припиняється. До заходів щодо забезпечення сталого функціонування об'єктів залізничного сполучення було залучено 7962 працівників залізниць та 67 одиниць снігоприбиральних комплексів (з них 43 снігоприбиральних поїзди).

Щодо роботи морегосподарського комплексу України, наразі Бузько- Дніпровсько-Лиманський канал, Херсонський морський канал, канал гирло «Бистре» та Керч-Енікальський канал – відкриті.

Усі 18 морських торговельних портів працюють.

Станом на ранок 25 березня аеропорти працюють у штатному режимі.

 

версія для друку