українська російська англійська
У Черкаській області організована робота 115 пунктів обігріву
25.03.2013 | 11:23
Черкаська ОДА

У зв’язку з надзвичайними погодними умовами, у Черкаській обласній державній адміністрації створений оперативний штаб з моніторингу за ситуацією та контролю за реагуванням служб у зонах ризику, який очолив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.

Негодою було знеструмлено 44 населених пункти. Особливо складна ситуація склалася у Монастирищенському районі, де залишилися без світла 19 населених пунктів. Через сильні пориви вітру та обледеніння дротів знеструмленими залишилися також населені пункти у Христинівському – 8, Драбівському – 6, Чигиринському – 5, Чорнобаївському – 4, Золотоніському – 2.

В умовах сильного вітру та снігопаду над ліквідацією наслідків негоди працювали 13 бригад обленерго. Станом на 19.30 год. 24 березня енергопостачання в усіх населених пунктах області відновлено.

Упродовж двох діб для обслуговування автомобільних шляхів постійно працювали 109 одиниць техніки та 136 працівників служби автомобільних доріг в області.

На проблемних ділянках була задіяна техніка управління державної служби надзвичайних ситуацій, чергові підрозділи Державтоінспекції та техніка Збройних Сил України. Внаслідок проведеної роботи, заторів на автошляхах області не спостерігалося.

З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню, у першу чергу малозахищеним верствам, в області організована робота 115 пунктів обігрів. На вулиці міст області вийшли 36 соціальних патрулів, які патрулюють місця з найбільшою ймовірністю перебування людей.

версія для друку