українська російська англійська
Українські військові моряки взяли участь в проекті "Наша Велика Перемога"
25.03.2013 | 11:57
Прес-служба Міністерства оборони

У Севастополі представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, військовий оркестр Центру військово-музичного мистецтва, підрозділ почесної варти українського флоту взяли участь в урочистих заходах з нагоди старту автопробігу в рамках міжнародного громадського проекту “Наша Велика Перемога”, присвяченого 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Заходи за участю представників влади міста, командування Чорноморського флоту РФ, ветеранських організацій, духовенства, депутатського корпусу країн-учасниць Проекту відбулися біля Меморіалу героїчним захисникам Севастополя у 1941-1942 років.

Перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв під час виступу на мітингу зазначив, що українські військові моряки пам’ятають подвиг тих, хто у роки Великої Вітчизняної війни зі зброєю в руках кував Перемогу. Віце-адмірал подякував ветеранам війни і Збройних Сил за активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, запевнив, що нинішнє покоління захисників Вітчизни продовжує славні ратні традиції своїх дідів і прадідів.

Під час заходу проведено церемонію покладання квітів до Вічного вогню біля Меморіалу героїчним захисникам Севастополя у 1941-1942 роках, а на завершення відбулося проходження урочистим маршем підрозділів почесної варти і військових оркестрів двох флотів.

В автопробігу беруть участь 10 міжнародних екіпажів, які за 48 діб реалізації Проекту планують подолати близько 25 тисяч кілометрів, символічно з’єднати 13 міст-героїв, 37 міст військової слави, 10 міст, нагороджених орденом Великої Вітчизняної війни I ступеня. 8 травня 2013 року команди-учасники проекту планують прибути в Москву для участі в урочистих заходах, присвячених святкуванню 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

версія для друку