українська російська англійська
На Київщині викрито підпільний цех з виготовлення рибопродукції
25.03.2013 | 13:25
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Так, працівниками ветеринарної міліції в одному із сіл Іванківського району Київської області викрито діяльність незареєстрованого в офіційному порядку цеху з виготовлення рибопродукції, який розташовувався у приміщенні колишнього універмагу. Під час перевірки вилучено з обігу 7100 кг посоленої риби невідомого походження та якості. За результатами перевірки діяльність цеху призупинено. Винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали по факту зареєстровані у встановленому законодавством порядку. Наразі триває розслідування.

У цілому на території України продовжено проведення заходів із забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки.

Для реалізації цих завдань у регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами забезпечено заходи з профілактики правопорушень на 441 об’єкті, діяльність якого пов’язана з обігом продукції тваринного походження. З метою забезпечення контролю за переміщенням продукції тваринного походження автошляхами України працівниками підрозділів ветеринарної міліції спільно з працівниками ДАІ перевірено 83 автотранспортні засоби під час транспортування тваринницької продукції.

За повідомленням начальника відділу ветеринарної міліції МВС України Сергія Оксюти, минулого тижня задокументовано 297 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 34,6 тис. грн. Винесено та проконтрольовано виконання 138 інспекторських приписів. Призупинено роботу 20 об’єктів. До правоохоронних органів направлено 13 матеріалів.

Обмежено обіг 30359 кг продукції тваринного походження, якість якої не підтверджена відповідними документами.

 

версія для друку