українська російська англійська
Микола Азаров: На сьогодні найголовніше - забезпечити вивезення снігу
25.03.2013 | 13:52
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На сьогодні найголовніше – забезпечити вивезення снігу, адже за останні дні випала рекордна кількість опадів, місцями сніговий покрив становить понад 60 сантиметрів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 25 березня 2013 року.

Найбільш складна ситуація – у Києві та Київській області.

 «Ситуація справді складна, адже випала значна кількість опадів. Однак у таких умовах необхідна, перш за все, злагодженість дій всіх служб, здатність керівників оперативно приймати рішення, брати на себе відповідальність»,  – наголосив Микола Азаров.

При цьому Микола Азаров зазначив, що потрібно визнати: комунальні служби столиці самотужки не в змозі впоратися з цим завданням оперативно, адже наявної техніки недостатньо для виконання такого значного обсягу робіт. Так, на один гектар в Києві випало 500 тонн снігу. Тобто, щоб вивезти сніг з площі лише 1 гектар, потрібно 100 рейсів самоскидів. А площа Києва біля 87 тисяч гектарів.

Тому Уряд сьогодні прийняв рішення залучити до робіт з розчищення і вивезення снігу автотранспорт та навантажувачі державних підприємств і будівельних організацій. А також звернувся до всіх приватних підприємств, які володіють відповідною технікою, із пропозицію включитися в цю роботу.

Київській міській адміністрації дозволено використати евакуатори для переміщення автомобілів, які займають проїжджу частину і заважають прибиранню снігу.

Державним установам, підприємствам і організаціям, вузам і технікумам доручено прибрати власну та прилеглу  територію – це майже третина всієї роботи, яку необхідно виконати. 

«Я хочу подякувати за роботу всім, хто в ці дні забезпечував життєдіяльність Києва. Загалом я оцінюю роботу на «трієчку», - сказав Микола Азаров. – Однак, було забезпечено роботу швидкої допомоги, підвезення продуктів до лікарень тощо. Дякувати Богу, ніхто не помер, не замерз, що просто щастя в таких екстремальних умовах».

Прем’єр-міністр зазначив, що збої в роботі були, однак їх оперативно усувають.

Глава Уряду висловив подяку всім, хто в умовах негоди працював – комунальникам, транспортникам, медикам, військовим, працівникам міліції та підрозділів з надзвичайних ситуацій, всім громадянам, хто долучився до боротьби з наслідками стихії і з розумінням поставився до складності ситуації. 

 

версія для друку