українська російська англійська
На дорогах Вінницької області працює 266 одиниць техніки та 620 осіб
25.03.2013 | 15:10
Вінницька ОДА

На Вінниччині тривають роботи з забезпечення руху транспорту автомобільними дорогами державного та місцевого значення, а також комунального транспорту в населених пунктах. Про це повідомило головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Вінницької облдержадміністрації.

На дорогах області працює 266 одиниць техніки та 620 осіб, з них від служби автомобільних доріг 182 одиниць техніки, 266 осіб; від комунальних служб 52 одиниць техніки, 172 особи; від управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області 3 одиниці техніки, 182 особи.

Для надання допомоги області спеціальною снігоочисною технікою обласною державною адміністрацією направлено звернення до Міністерства оборони України.

Як повідомило УДСНС України у Вінницькій області, за допомогою спецтехніки вивільнено із снігових заметів понад 160 одиниць транспортних засобів. На найбільш ускладнених ділянках автошляхів державного значення (Літинський, Жмеринський та Козятинський райони) створені стаціонарні мобільні пункти, де цілодобово чергує важка техніка підвищеної прохідності аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС.

Наразі порушено транспортне сполучення до 237 населених пунктів. Для його відновлення, а також на розчистці доріг державного та обласного значення залучено 182 одиниці техніки «Облавтодору».

У 77 населених пунктах області залишається відключеним електропостачання. Над його відновленням працюють бригади енергетиків.

Погодні умови на території області продовжують залишатися складними. Сніг із поривами вітру створює перемети на дорогах, середня температура становить – 6 °C.

За словами заступника начальника з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС України у Вінницькій області підполковника служби цивільного захисту Юрія Терентьєва, у найближчі дні співробітники оперативно-рятувальної служби працюватимуть у посиленому режимі. Спеціальна техніка та рятувальне обладнання приведено у повну бойову готовність. А на території регіону розгорнуто роботу 155 пунктів обігріву.

версія для друку