українська російська англійська
З початку 2013 року в Україні проведено понад 12,5 тисячі продовольчих ярмарків
25.03.2013 | 15:35
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Україні з початку року організовано понад 12,5 тисячі продовольчих ярмарок. На них свою продукцію представили сільгоспвиробники та учасники обслуговуючих кооперативів, власники особистих селянських і фермерських господарств. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«З початку 2013 року, за оперативними даними регіонів, в Україні проведено понад 12,5 тисячі продовольчих ярмарок. На них українці змогли придбати необхідні продукти високої якості та за сприятливою ціною», – зазначив Микола Присяжнюк.

Очільник відомства зауважив, що на продовольчих ярмарках, організованих за сприяння Мінагрополітики, реалізовується плодоовочева продукція, м'ясо та м'ясопродукти, риба та рибопродукти, молоко та молокопродукти, бакалійні товари (крупи, цукор, борошно), яйця курячі та інші продовольчі товари, які виробляють аграрії та селяни.

«Головне – участь сільгоспвиробників у ярмарках є безкоштовною. А продукцію споживач отримує безпосередньо від виробника. Це дає можливість реалізувати продукцію за цінами, на 10-15% нижчими, ніж у роздрібній мережі та на ринках міст», – наголосив Міністр.

 

версія для друку