українська російська англійська
Тарифи на житлово-комунальні послуги для населення не зростатимуть
26.03.2013 | 09:11
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Тарифи на житлово-комунальні послуги для населення не зростатимуть. Про це Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомив на прес-конференції, що пройшла в Будинку Уряду.

«Тарифи для населення не зростатимуть. Це принципова позиція Президента України і Уряду. А для того, щоб підприємства житлово-комунального галузі не були збитковими, Уряд передбачив в державному бюджеті 5,1 млрд. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого постачання і водовідведення», - сказав Міністр.

Геннадій Темник наголосив, що Міністерство веде роботу щодо створення нормативної бази, яка дозволить формувати тариф з врахуванням інвестиційної складової, яка буде складати 15%.

«Тоді, коли в тарифі буде закладена інвестиційна складова за рахунок зменшення собівартості, інвестор буде зацікавлений впроваджувати інвестиційну програму чи то в сфері теплопостачання, чи централізованого водопостачання та водовідведення. Ця складова тарифу не впливатиме на зростання тарифу для населення. Вона формуватиметься за рахунок енерго- та ресурсозбереження»,- пояснив Міністр.

 

 

версія для друку