українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку використання державних коштів за деякими програмами у сфері культури
26.03.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства культури

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури  за деякими програмами. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 20 березня 2013 року. 

Зазначений документ підготовлений на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 27.12.2012 №51361/0/1-12 та з метою уточнення норм постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 року №247 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури за деякими програмами».

Прийняття постанови забезпечить ефективне та цільове використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству культури за бюджетною програмою «Фінансова підтримка національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій».

Зменшення відсотку обсягу фінансової підтримки, що надається для покриття поточних витрат, не забезпечених власними доходами, дозволить збільшити доходи підприємств циркової галузі та надасть можливість зменшити залежність фінансово-господарської діяльності вказаних підприємств від фінансування з державного бюджету.

версія для друку