українська російська англійська
Буковина планує зібрати 630 тис. тонн зерна
26.03.2013 | 09:20
Чернівецька ОДА

Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час селекторної наради з керівниками районів Буковини і аграріями обговорили підготовку до весняно-польових робіт в регіоні.

М.Папієв наголосив, що складні погодні умови істотно відтермінували початок весняної кампанії на полях області, а тому, за цих обставин, перед сільськогосподарськими підприємствами й фермерськими господарствами стоїть важливе завдання: з врахуванням погодних умов оптимально, у стислі строки, а головне - якісно провести посівну кампанію, а органи місцевої влади зобов’язані допомогти аграріям у цьому.

За його словами, весняно-польові роботи в області розпочнуться вже на початку квітня. До цього часу потрібно повністю підготувати всю техніку, пальне, добрива і посівний матеріал. Голова обласної державної адміністрації додав, що погодні умови та терміни жодним чином не повинні впливати ані на темпи польових робіт, ані на їх якість. «Минулого року в краї було зібрано 613 тисяч тонн зерна при середній урожайності 44,6 центнера з гектара, а цьогоріч перед нами стоїть завдання збільшити валове виробництво зерна до 630 тисяч тонн», - наголосив керівник виконавчої влади краю.

Під час наради керівники районних державних адміністрацій доповіли, що усі фермерські та сільськогосподарські підприємства області готові до проведення весняно-польових робіт, забезпечені посівним матеріалом та технікою.

 

версія для друку