українська російська англійська
За два роки на соціально-економічний розвиток Криму спрямовано 18,5 млрд. грн.
26.03.2013 | 09:25
Рада міністрів АРК

За два роки на реалізацію заходів Стратегії соціально-економічного розвитку Криму спрямовано близько 18,5 млрд. грн., що складає 90,5% потреби. Про це повідомив начальник управління стратегічного розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі Криму Костянтин Іпатов на конференції керівників регіональних економічних служб «Актуальні питання соціально-економічного розвитку АРК».

Кошти, які надійшли з Держбюджету України на реалізацію Стратегії в минулому році, склали майже 1,2 млрд. грн. і були направлені на створення середовища, сприятливого для життя, розвиток транспортного потенціалу і реформування агропромислового сектора автономії.

Кошти підприємств і позабюджетні джерела, що склали минулого року 4 млрд. грн., були спрямовані на розвиток промисловості, агросектора, реформування санаторно-курортного і туристичного сектора економіки. «У цілому в 2012 році пріоритетом стала модернізація галузевої структури промисловості, профінансована майже на 3,2 мільярда гривень. На соціальні програми і створення середовища сприятливою для життя виділено більше 1 мільярда гривень, майже в рівній мірі забезпечений розвиток агросектора і транспортного потенціалу», — повідомив Костянтин Іпатов.

У поточному році за рахунок коштів республіканського бюджету планується реалізувати 21 програму на суму 767,4 млн. грн.

Міністр економічного розвитку і торгівлі АРК Світлана Верба відзначила, що за період реалізації плану Стратегії вдалося досягти значних результатів у соціально-економічному розвитку республіки. «Проте не слід забувати, що попереду йде останній рік першого етапу, який покаже, чи вдало ми спрогнозували показники, чи зможемо досягти того економічного ефекту, який є в основі цього серйозного документу, вперше розробленого для Криму», — резюмувала міністр.

 

 

версія для друку