українська російська англійська
Україна розробляє ракетний двигун для індійської ракети-носія
26.03.2013 | 11:54
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Співпраця України та Індії у сфері космосу успішно розвивається. Зокрема, триває реалізація спільного українсько-індійського проекту «Жасмін», який передбачає розробку ракетного двигуна для індійської ракети-носія космічного призначення. Про це йшлося в ході зустрічі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Олександра Пінського з Головою Індійської організації космічних досліджень (ISRO), Головою Індійської космічної комісії та Секретарем Департаменту космосу Уряду Індії К.Радхакрішнаном.

Під час зустрічі сторони позитивно оцінили стан українсько-індійської співробітництва у сфері космосу, обговорили перспективи реалізації промислової фази спільного проекту «Жасмин» (роботу над проектом розпочато у 2006-му році) та окреслили напрямки подальшої взаємодії.

Індійська сторона висловила підтримку ідеї проведення в Києві у 2016 році Міжнародного конгресу з астронавтики. Керівник ISRO підтвердив, що найближчим часом завершиться формування індійської частини двосторонньої робочої групи з питань космосу, а індійських фахівців буде направлено в Україну з метою конкретизації двосторонніх програм співпраці.

Нагадаємо, з 19 по 22 березня українська делегація на чолі із Олександром Пінським перебувала в Індії у рамках проведення 2-го засідання робочої групи з питань торгівлі та економічного співробітництва у складі Міжурядової українсько-індійської комісії із торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва.

 

 

версія для друку