українська російська англійська
У Києві подовжено виплату пенсій за березень
26.03.2013 | 13:54
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Через негоду у Києві виплату пенсій за березень подовжено на 1 день. Про це повідомив директор департаменту пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики України Микола Шамбір. За його словами, згідно із законодавством виплата пенсій щомісяця проводиться у визначені поденним календарним графіком дні з 4 по 25 число.

«Законодавством чітко визначені строки, коли мають бути здійснені пенсійні виплати. Однак у Києві через негоду та запровадження надзвичайного стану здійснення таких виплат буде подовжено, і усі, хто не одержав гроші 22 та 25 березня, у відділеннях «Укрпошти» зможуть це зробити у вівторок 26 березня», - сказав він.

Микола Шамбір також відзначив, що в березні, так само як і в попередні місяці, пенсійні виплати були профінансовані вчасно та в повному обсязі. «Пенсійним фондом України у повному обсязі завершено фінансування відділень «Укрпошти» та установ банків для виплат пенсій за березень. Загальна сума профінансованих  пенсій та грошової допомоги склала 20,6 млрд. грн.», - сказав він.

Директор департаменту відзначив, що Міністерство соціальної політики проводить щоденний моніторинг стану фінансування та виплати пенсій.

 

версія для друку