українська російська англійська
Військові медичні заклади в Івано-Франківську, Чернівцях, Луцьку, Мукачеві, Рівному і Львові функціонуватимуть і надалі
26.03.2013 | 14:14
Прес-служба Міністерства оборони

Військові медичні заклади в Івано-Франківську, Чернівцях, Луцьку, Мукачеві, Рівному і Львові функціонуватимуть і надалі. Про це заявив тимчасово виконуючий обов’язки директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Ігор Данильчук під час візиту до Івано-Франківського гарнізону, де зустрівся з працівниками поліклініки та представниками ветеранських організацій міста і області. Керівник департаменту відповів на низку запитань ветеранів, стосувалися майбутнього військового лікувального закладу.

Зокрема, він наголосив, що на даний час медичне обслуговування військовослужбовців та ветеранів гарнізону здійснює поліклініка з денним стаціонаром, штат якої становить 42 особи.

«Міністр оборони України доручив довести до всіх, що будь-які інсинуації про те, що ця поліклініка з денним стаціонаром буде скорочена, розформована, переформована – жодних підстав не мають. Вона працює і працюватиме далі», – наголосив полковник медичної служби Ігор Данильчук.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України також зустрівся з керівництвом Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, представниками ветеранських організацій Львівщини, Волині, Закарпаття, військовослужбовцями та працівниками військових медичних закладів регіону у Львові.

У рамках зустрічі відбулося обговорення актуальних питань з подальших перспектив військових медичних закладів.

Насамперед полковник медичної служби Ігор Данильчук наголосив, що Міністр оборони України Павло Лебедєв особисто тримає на контролі питання трансформації системи надання медичної допомоги.

«Військові медичні заклади, що знаходяться у Івано-Франківську, Чернівцях, Луцьку, Мукачеві, Рівному і, власне, у Львові й надалі залишатимуться на своїх місцях і функціонуватимуть», – зазначив полковник медичної служби Ігор Данильчук.

Разом з тим він акцентував увагу присутніх на тому, що у медичній службі зміни невідворотні.

«За дорученням Міністра оборони України створено робочу група з реформування військово-медичної галузі на чолі із першим заступником Міністра оборони України Олександром Олійником. Її завданням є створення такої моделі реформування галузі, яка б якомога більш ефективно враховувати інтереси усіх сторін. Мова йде про раціональне використання наявних ресурсів. Усі, хто свого часу були причетні до Збройних Сил і мають право на лікування у військових медичних закладах, й надалі будуть там лікуватися», – наголосив полковник медичної служби Ігор Данильчук.

версія для друку