українська російська англійська
МОЗ України перейшов до етапу акцептів і укладання договорів
26.03.2013 | 16:44
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Услід за активним здійсненням процедур державних закупівель МОЗ України перейшов до етапу укладання перших договорів за підсумками відкритих торгів поточного року.

За більш ніж половиною торгів відповідно до плану цього року вже відбулися розкриття пропозицій учасників. Станом на 25 березня цього року відбулося розкриттів пропозицій учасників торгів на 1 150,9 млн. грн., що становить 55% від річного плану закупівель. Водночас очікувана сума торгів до розкриття становила 1 196,7 млн. гривень.

Станом на сьогодні акцептовано найбільш вигідних пропозицій учасників торгів майже на 38 млн. грн. Зокрема, визначено переможців торгів і здійснюється укладання договорів на поставку медикаментів для дітей, хворих на хворобу Гоше на 15,3 млн. грн., продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію на 2,7 млн. грн., реактивів для проведення скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та вроджений гіпотеріоз на 8,4 млн. грн., тест-систем для скринінгу новонароджених на адреногенітальний синдром на 5,9 млн. грн., тест-систем для проведення скринінгу новонароджених на муковісцидоз на 5,6 млн. грн.

Як свідчить практика, імунобіологічні препарати для здійснення імунізації населення використовуються регіонами найбільш динамічними темпами. Забезпечення умов для безперервної і безперебійної вакцинації населення МОЗ України вирішує шляхом пролонгації дії договорів 2012 року на 20% на загальну суму 39,3 млн. грн. відповідно до ст. 40 ЗУ «Про здійснення державних закупівель».

Завдяки пролонгованій дії договорів минулого року протягом останнього тижня вже здійснено поставку вакцини для профілактики дифтерії, правця, кашлюка з ацелюлярним кашлюковим компонентом («Інфанрикс») у кількості 115 628 доз, які найближчим часом будуть поставлені до лікувально-профілактичних закладів регіонів. Також регіони у стислі строки можуть розраховувати на 9 267 000 капсул протитуберкульозного препарату «Рифампіцин, 150 мг».

 

 

версія для друку