українська російська англійська
Держветфітослужба проведе засідання колегії 28 березня
26.03.2013 | 17:44
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Колегія Державної ветеринарної  та фітосанітарної  служби України, на якій розглядатимуться  підсумки роботи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України за 2012 рік та  завдання на 2013 рік  відбудеться  28  березня   2013 р. за адресою м. Київ, вул. Б.Грінченка,1 об 11-00 год.

Предметом  обговорення учасників засідання  будуть  підсумки роботи служби ветеринарної медицини України за 2012 рік, а також реалізація державної політики у сферах карантину, захисту рослин та охорони прав на сорти рослин у 2012 році та  завдання на 2013 рік.

Серед учасників колегії - начальники головних управлінь ветеринарної медицини в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, директори державних науково-дослідних контрольних інститутів, Республіканської, регіональних, обласних, зональних, міської в м. Севастополі державних лабораторій ветеринарної медицини, директори та начальники головної фітосанітарної та обласних фітосанітарних інспекцій та лабораторій, керівники Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”, Державного підприємства “Укрветсанзавод”, начальники підрозділів ветеринарної міліції МВС України в областях, керівники і науковці науково-дослідних та освітніх закладів, служб ветеринарної медицини Міністерства оборони України, внутрішніх військ МВС України, Державної прикордонної служби України, виробники ветеринарних препаратів та засобів ветеринарної медицини, головні редактори фахових видань.

версія для друку