українська російська англійська
На чемпіонаті України з плавання Дніпропетровська область посіла ІІ загальнокомандне місце
26.03.2013 | 16:27
Дніпропетровська ОДА

З 18 по 22 березня 2013 року в Дніпропетровську в Палаці водних видів спорту "Метеор" пройшов Чемпіонат України з плавання. За підсумками змагань Дніпропетровська область посіла ІІ загальнокомандне місце, здобувши 24 медалі. Одночасно пройшов Чемпіонат України з плавання серед молоді у програмі міжнародних змагань – кваліфікаційних до чемпіонату світу. У ньому дніпропетровські спортсмени здобули 12 медалей, посівши V загальнокомандне місце.

На Чемпіонаті України з плавання спортсмени Дніпропетровської області здобули 9 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей. У підсумку це дало можливість регіону посісти ІІ загальнокомандне місце. На першому опинилася команда з Києва, на 3 – з Полтавської області.

На Чемпіонаті України з плавання серед молоді команда області посіла V загальнокомандне місце, здобувши 12 медалей (3 золотих та 9 бронзового ґатунку).

За результатами Чемпіонату два дніпропетровські спортсмени – Марія Лівер та Андрій Говоров - отримали право на участь у чемпіонаті світу з плавання. Він відбудеться  у серпні 2013 у місті Барселона (Іспанія).

Приємною подією стало встановлення дніпропетровською спортсменкою Марією Лівер рекорду України на дистанції 50 м брасом.

Серед переможців та призерів Чемпіонатів - вихованці Обласної школи вищої спортивної майстерності та Дніпропетровського вищого училища фізичної культури. Саме тут за рахунок обласного бюджету вони проходили підготовку до змагань.

 

 

версія для друку