українська російська англійська
На Житомирщині ситуація з подоланням наслідків негоди контрольована
27.03.2013 | 11:07
Житомирська ОДА

Стихійне лихо, що охопило 13 регіонів України, оцінюється як надзвичайна ситуація загальнодержавного рівня. Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, звітуючи на всеукраїнській селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула за участю керівників міністерств і відомств, повідомив, що всі дороги загальнодержавного значення в області, а це 371км, а також обласного і районного значення розчищені. Унаслідок негоди було знеструмлено 29 сіл, енергопостачання відновили за кілька годин.

Сергій Рижук зазначив, що з самого ранку 24 березня об’їхав всі головні автомагістралі області. На сороковому кілометрі від Києва в сторону Житомира (Макарівський район Київської області) у сніговому заторі стояла значна кількість автотранспорту, яка паралізувала рух на великій ділянці дороги. Керівник області запропонував варіант вирішення проблеми - пустити транспорт вказаним об’їзним шляхом, а тим часом розчистити київську трасу. Для водіїв було організовано 67 пунктів обігріву і харчування. На сьогодні заторів на автошляху Житомир-Київ немає.

Очільник області доповів, що ситуація в області контрольована, всі служби працюють у посиленому режимі – чітко і злагоджено.

 

 

версія для друку