українська російська англійська
Глава Уряду подякував всім, хто боровся зі снігом
27.03.2013 | 11:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 27 березня подякував всім за роботу щодо ліквідації наслідків снігової стихії, а керівникам міських служб наказав бути відповідальними і виявляти більше ініціативи.

«Я хочу щиро подякувати рятувальникам і дорожникам, комунальникам і військовим, працівникам органів внутрішніх справ і залізничникам, енергетикам, медикам і добровольцям – всім, хто цілодобово, в екстремальних умовах, за обов’язком або власним сумлінням організовано і мужньо протистояли стихії. І зараз продовжують ліквідовувати її наслідки», - сказав Микола Азаров.

Разом з цим Прем’єр-міністр наголосив, що в екстремальних умовах потрібно, щоб керівники міських служб брали на себе відповідальність і виявляли більше ініціативи. «На жаль, не всі продемонстрували фаховість і відповідальність. Тому кадрове рішення щодо окремих керівників міського господарства правильне і обґрунтоване. А після завершення ліквідації наслідків стихії ми вимогливо розглянемо питання про відповідальність інших керівників», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку