українська російська англійська
Микола Азаров вимагає, щоб підготовкою до повені займалися люди, здатні енергійно виправити стан справ
27.03.2013 | 11:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 27 березня назвав регіони, в яких склалася загрозлива ситуація щодо пропуску води, та поставив завдання, щоб підготовкою до повені займалися люди відповідальні і здатні енергійно виправити стан справ.

За його словами, у Хмельницькій області не мають балансоутримувачів 1 тисяча  682 гідроспоруди. Крім того, на території області розташоване 51 водосховище та 2 тисячі 570 ставків, які становлять загрозу підтоплення або затоплення територій, населених пунктів та сільгоспугідь, розташованих вздовж їх водотоків. «Я запитую: чим займається і куди дивиться заступник глави обласної адміністрації, який відповідає за цю ділянку роботи?», - поцікавився Микола Азаров.

Він додав, що загрозлива ситуація склалася у Вижницькому, Кіцманському, Новоселицькому районах Чернівецької області. «Власники ставків не слідкують за рівнями води і не проводять поступове скидання води, що може спричинити перелив або руйнування захисних дамб. А влада у цих районах, що – тільки спостерігає, і чекає: коли кликати рятувальників?», - наголосив Прем’єр-міністр.

Крім того, як зазначив Микола Азаров, у межах Києва, Полтави, Черкас через замулення дна і захаращення сміттям утворюється штучний підпір, що не дозволяє забезпечити в повному обсязі відведення поверхневих вод з вулиць і шляхів  міста.

За наявною інформацією, наголосив Глава Уряду,  Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька області не готові до пропуску повені.

«Вимагаю сьогодні ж підготувати кадрові висновки щодо відповідальних керівників названих регіонів і забезпечити, щоб зараз напрямком підготовки до повені займалися люди відповідальні і здатні енергійно виправити стан справ», - поставив завдання Микола Азаров.

 

 

 

версія для друку