українська російська англійська
Міністр охорони здоров'я обговорила з головою профспілки медичної галузі шляхи посилення соціального захисту медиків
27.03.2013 | 12:40
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова провела зустріч з головою Професійної спілки працівників охорони здоров'я України Вікторією Коваль. Темою розмови стало забезпечення трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників медичної галузі в умовах ї реформування.

Були обговорені питання, пов'язані з приведенням у відповідність базового посадового окладу медичного працівника першого тарифного розряду з розміром мінімальної заробітної плати, встановленої Державним бюджетом України на 2013 рік, прийняттям постанови КМУ "Про деякі питання оплати праці медичних працівників системи екстреної медичної допомоги", наданням обов'язкових виплат при реорганізації лікувальних установ тощо.

З огляду на законодавчі зміни, необхідність посилення правового та соціально-економічного захисту медичних працівників в умовах реформування галузі та підвищення ефективності соціального діалогу щодо регулювання трудових відносин було розглянуто можливість укладання нової Галузевої угоди між Міністерством охорони здоров'я України та Профспілкою працівників охорони здоров'я України на 2013-2015 роки.

версія для друку