українська російська англійська
Громадяни стали частіше звертатись до Держкомтелерадіо
27.03.2013 | 13:40
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Цьогоріч значно зросла кількість письмових звернень до Держкомтелерадіо України. Так, з початку року безпосередньо до Комітету надійшло 623 звернень, що на 501 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

З них 152 листа отримано від Адміністрації Президента, Верховної Ради України, Уряду, інших органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій.

Основну ж частину становили звернення безпосередньо від громадян – 471. Серед них – 30 колективних звернень.

Найчастіше запитувачів цікавили роз’яснення щодо безкоштовного забезпечення пільгових категорій населення телетюнерами (78% від загальної кількості).

Велика кількість листів містила прохання надати інформацію стосовно діяльності телерадіоорганізацій, друкованих ЗМІ, книговидання тощо.

Крім того, за два з половиною місяці 2013 року до Держкомтелерадіо надійшло 1854 звернення від Урядового контактного центру, що на 1763 більше, ніж за аналогічний період минулого року. Переважна їх більшість стосувалася питань безкоштовного забезпечення громадян телетюнерами, а також відсутності трансляції програм Українського радіо.

Усі звернення громадян, що надійшли до Держкомтелерадіо, розглядалися його керівництвом та опрацьовувалися фаховими структурними підрозділами. За результатами розгляду вживалися необхідні заходи та надавалися відповіді авторам листів.

 

версія для друку