українська російська англійська
27 березня розпочалися Дні культури України в Туркменістані
27.03.2013 | 14:22
Пресс-служба Міністерства культури

27-29 березня на виконання домовленостей, досягнутих під час державного візиту Президента України Віктора Януковича до Туркменістану, відбудуться Дні культури України в Туркменістані.

Міністр культури України Леонід Новохатько 27 березня відвідав м. Ашгабат та взяв участь у цих урочистостях.

Перш за все українська делегація вшанувала пам'ять Т.Г.Шевченка покладанням квітів до його пам’ятника в м. Ашгабат.

В рамках візиту Леонід Новохатько провів робочу зустріч із заступником Голови Кабінету Міністрів Туркменістану Бягуль Нурмирадовою та Міністром культури Туркменістану Гунчею Маммедовою, під час якої сторони обговорили питання подальшого співробітництва в культурно-гуманітарній сфері між державами.

Крім того, запланована зустріч Голови Національної спілки кінематографістів України Сергія Тримбача, який входить до складу офіційної делегації, з туркменськими колегами.

Відкриття Днів культури України в Туркменістані розпочалося в Національному культурному центрі Туркменістану Палаці мукамів концертною програмою за участю Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня». У програмі також заплановані виставки виробів декоративно-прикладного мистецтва України, художніх голограм скіфського золота та фотовиставка «Україна сьогодні», майстер-клас Петриківського художнього розпису, показ кінофільмів «За двома зайцями» та «В бій ідуть лише старики».

Урочисте закриття Днів культури України в Туркменістані відбудеться 29 березня спільним концертом майстрів культури України та Туркменістану.

 

версія для друку