українська російська англійська
Дністровський каскад ГЕС готовий до пропуску весняної повені
27.03.2013 | 15:15
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

26 березня на Дністровській ГАЕС під головуванням головного інженера філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПАТ «Укргідроенерго» А. Жука відбулось засідання комісії з підготовки пропуску весняної повені. До складу комісії увійшли заступники директора філії, начальники відділів та цехів станції, керівництво Новодністровської філії Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд» та Дністровської групи авторського нагляду ПАТ «Укргідропроект».

У ході засідання обговорено акт оцінки готовності гідротехнічних споруд, обладнання, виробничих і технічних приміщень філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» до роботи в умовах повеневого режиму. На станціях дністровського каскаду ГЕС ПАТ “Укргідроенерго” утворено аварійно-ремонтні бригади, проведено інструктаж для оперативного та ремонтного персоналу, розроблено схему зв’язку з паводковими комісіями тощо.

Разом з будівельниками фахівці обстежили водопропускні пристрої і канали річок Сокирянка та Коболча. Перевірено утримання в справному стані системи відведення поверхневих і грунтових вод з усієї території об’єкта, від будівель і споруд, прийнято та здійснено низку інших заходів, спрямованих на успішний пропуск весняної повені.

За результатом засідання зроблено висновок про готовність всіх гідротехнічних споруд до пропуску весняної повені.

 

 

 

версія для друку