українська російська англійська
На Донеччині презентовано інформаційно-освітній проект "Мій сімейний лікар"
27.03.2013 | 16:06
Донецька ОДА

Презентовано спільний інформаційно-освітній проект головного управління охорони здоров'я та управління інформаційної політики та у справах преси Донецької облдержадміністрації «Мій сімейний лікар». Презентація відбулася під час прес-конференції, у якій взяли участь заступник голови - начальник головного управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Олена Петряєва, заступник начальника відділу реформування охорони здоров'я та забезпечення лікарськими засобами Олена Окунєва.

Олена Петряєва зазначила, що даний проект спрямований на тісне співробітництво між засобами масової інформації та головним управлінням охорони здоров'я. Основною метою є моніторинг центрів первинної медико-санітарної допомоги, виявлення недоліків і позитивних моментів у роботі кожного з центрів.

Так, на 8 квітня 2013 р. запланований старт інформаційно-освітнього проекту. Щотижнево, протягом 36 тижнів, представники засобів масової інформації зможуть проводити моніторинг роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Після цього, використовуючи запропоновані критерії оцінки роботи центрів, представники ЗМІ можуть направляти свої матеріали в головне управління охорони здоров'я для аналізу та усунення тих недоліків, які виникають у ході реформування.

«Ми запрошуємо вас брати участь у цій громадській експертизі. Тільки спільними зусиллями ми зможемо виявити, де порушується взаємозв’язок і що не спрацьовує у ході реформування», - резюмувала Олена Петряєва.

версія для друку