українська російська англійська
Наталія Королевська: У березні соціальні виплати профінансовано у повному обсязі
27.03.2013 | 17:44
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Загальний обсяг фінансування соціальних виплат у березні становив майже 24 млрд. грн., усі виплати здійснювалися вчасно та у повному обсязі. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час брифінгу в Кабінеті Міністріві.

«Так, станом на 26 березня виплату пенсій профінансовано у повному обсязі – на 20 549,4 млн. грн. Усі виплати здійснюються згідно з графіком», – наголосила Міністр.

Наталія Королевська також відзначила, що загальна сума державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та інвалідам з дитинства, наданої в березні, профінансована у повному обсязі та становить 3 млрд. 208,9 млн. гривень.

Також, за словами Наталії Королевської, з початку року здійснено виплати за фондами соціального страхування - на суму майже 6 млрд. грн.

Міністр окремо зауважила, що складні погодні умови не скрізь дозволили листоношам вчасно принести пенсію чи допомогу. «Людям не варто хвилюватися, це відбудеться за день-два. У будь-якому випадку у разі виникнення якихось проблем закликаю звертатися на гарячу лінію Уряду. Ми миттєво реагуватимемо на проблему», - наголосила Наталія Королевська.

 

версія для друку