українська російська англійська
Уряд виважено підходитиме до реалізації проектів у рамках Держпрограми активізації розвитку економіки
28.03.2013 | 10:24
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Кошти при реалізації Державної програми активізації розвитку економіки будуть витрачатися виключно на реальні проекти, які принесуть практичні результати для економіки нашої держави. На цьому наголосив 27 березня у ході брифінгу в Будинку Уряду Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

За його словами, кожен проект повинен мати економічний розрахунок – приступати до реалізації будь-якого проекту будуть тільки при його окупності.

«Уряд хоче виважено підходити до кожної витраченої гривні. Дійсно, є проекти, які будуть гарантовані з бюджету і окупність буде довгою, це стосується й розбудови інфраструктури, у тому числі й доріг. Але є речі, які ми хочемо розвивати з точки зору державно-приватного партнерства, за участю інвесторів і концесіонерів», - наголосив Ігор Прасолов.

Він також пояснив, що усього прогнозований обсяг фінансування Програми на 2013 рік - 253,8 млрд. грн., з яких 23,7 млн. грн. – з держбюджету, майже 8,2 млрд. грн. – кошти місцевих бюджетів, 7,1 млрд. – кредити міжнародних фінансових організацій,  214 млрд. грн. – інші джерела, у тому числі й кошти інвесторів.

 

 

версія для друку