українська російська англійська
Уряд схвалив призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва
28.03.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства культури

27 березня 2013 року Кабінет Міністрів схвалив  проект Указу Президента  України «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури  і мистецтва». 

Даний проект Указу розроблено Міністерством культури України відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2011 року №906 «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я,  фізичної культури і спорту та інформаційної сфери».

До проекту Указу включено 22 претенденти (9 довічних та 13 дворічних державних стипендій), кандидатури яких були подані  на розгляд Комісії з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтв  та пройшли конкурсний відбір.

Прийняття вищезазначеного Указу сприятиме реалізації державної політики щодо підтримки та поліпшення матеріальних умов життя видатних діячів української культури і мистецтва та соціального захисту професійних творчих працівників і працівників культури.

Нагадаємо, станом на 1 січня  2013 року  кількість стипендіатів, які отримують дворічні державні стипендії,  складає 177 осіб, довічні  -187 осіб.

 

версія для друку