українська російська англійська
У Києві створено штаб для попередження повені та ліквідації її наслідків
28.03.2013 | 11:00
Київська МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на базі Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створив штаб, що буде займатися попередженням повені та ліквідацією її наслідків. Його очолив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой. Про це голова столичної міськдержадміністрації повідомив сьогодні, 28 березня, під час засідання зазначеної Комісії.

Олександр Попов підкреслив, що задачі, які стоять перед створеним штабом, потребують максимальної уваги і швидкої реакції. А саме: не допустити підтоплення низинних територій міста (Оболонь, Русанівка, Позняки, Осокорки та інші), пошкодження інженерних мереж, а особливо електромереж, у житлових будинках, де можливе підтоплення підвальних приміщень; негайно звільнити зливоприймачі від снігу, забезпечити стабільну роботу дренажної системи. За словами очільника міської адміністрації, сьогодні до прибирання від снігу  зупинок громадського транспорту, липневих стоків, переходів тощо окрім комунальних служб залучено і 1000 військовослужбовців.

Також голова КМДА наголосив, що очікується підвищене навантаження на міські каналізаційні системи, тому особливу увагу треба приділити роботі «Київводоканалу», Бортницької станції аерації, посилити контроль за ситуацією на мулових полях БСА. Олександр Попов доручив забезпечити оперативний моніторинг якості бюветної води, яку п’ють кияни, а про результати повідомляти громадськість.

Крім того, у цілодобовому режимі всі міські служби та оперативні групи повинні реагувати на звернення мешканців до Контактного центру (тел.: 15-51).

Окрім окреслених головою КМДА основних питань у місті розроблений і вже реалізується план попередження повені та ліквідації її наслідків.

версія для друку