українська російська англійська
Проїзд дорогами загального користування забезпечено
28.03.2013 | 11:46
Прес-служба Міністерства інфраструктури

За оперативними даними станом на 28 березня на автомобільних дорогах загального користування для покращення проїзду працює 1776 одиниць техніки та 2612  дорожніх працівників.

Станом на 6 ранку продовжує йти невеликий сніг у Закарпатській, Донецькій, Запорізькій та Луганській областях. У Криму – мряка.

Дорожники цілодобово проводять роботи по очистці доріг від снігу та виконують посипку проїзних частин протиожеледними матеріалами.

Проїзд дорогами  загального користування забезпечено.

Порушень доставки пошти до населених пунктів через метеоумови немає.

Бузько-Дніпровсько-Лиманський, Херсонський морський, Керч-Енікальський канали працюють у звичному режимі.             Канал гирло «Бистре» відкрити для проходження суден з 5 ранку.

Станом на 6:00узв’язку з розчищенням злітно-посадкової смуги та перону від снігу  не працює аеропорт міста Рівне. Інші аеропорти працюють в штатному режимі відповідно до діючих регламентів та обмежень НОТАМ.

Затримок поїздів через складні погодні умови немає. До заходів щодо забезпечення сталого функціонування об'єктів залізничного сполучення було залучено 1950 працівників залізниць та 30 одиниць снігоприбиральних комплексів (з них 18 снігоприбиральних поїздів).

 

версія для друку