українська російська англійська
Державна служба з надзвичайних ситуацій проведе зустріч із представниками волонтерських організацій
28.03.2013 | 11:54
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Державна служба з надзвичайних ситуацій проведе круглий стіл із представниками волонтерських організацій. В зустрічі візьмуть участь керівники ДСНС, керівники рятувальних підрозділів ДСНС та активісти волонтерських організацій.

Надзвичайна ситуація, яка виникла внаслідок великого снігопаду 23-25 березня продемонструвала активність місцевих громад. Під час ліквідації наслідків стихійного лиха волонтери допомагали людям у боротьбі зі стихією.

З метою поглиблення співпраці з громадськими організаціями та оптимізації зусиль волонтерських організацій з надання допомоги населенню, заплановано розробити спільний План дій Державної служби з надзвичайних ситуацій та волонтерських організацій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. З метою обговорення Плану дій, Державна служба ініціює проведення круглого столу з волонтерськими організаціями.

У ході заходу планується визначити шляхи ефективної взаємодії ДСНС та волонтерських організацій, організувати створення реєстру волонтерів та координаційного центру волонтерських організацій з метою координації дій волонтерів в умовах надзвичайної ситуації.

Заявки для участі в засіданні круглого столу приймаються за телефоном: (044) 247-32-13, (044) 247-31-91 до 16.00 3 квітня.

 

 

версія для друку