українська російська англійська
Інваліди та учасники ВВВ у травні можуть безкоштовно подорожувати у вагонах 1-го класу поїздів Інтерсіті+
28.03.2013 | 12:32
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Упродовж травня інваліди (I-III груп) та учасники Великої Вітчизняної війни можуть здійснити необмежену кількість безкоштовних поїздок у вагонах першого класу усіх поїздів Інтерсіті+. Такі заходи проводяться в рамках благодійної акції «Ми пам’ятаємо», яку підтримала Рада Укрзалізниці.

Так, з 1 по 31 травня 2013 року (включно), інвалідам (I-III груп) та учасникам Великої Вітчизняної війни надається право нелімітованого безкоштовного проїзду (без харчування) у вагонах першого класу усіх поїздів Інтерсіті+, які сполучають Київ з Дніпропетровськом, Донецьком, Львовом та Харковом.

Благодійна акція не поширюється на вагони 2-го класу Інтерсіті + та на інші поїзди.

Особам, які супроводжують інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни (не більше 1-ї особи), надається 50% знижки на проїзд.

Щоб здійснити безкоштовну поїздку в рамках благодійної акції, інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни повинні пред’явити у залізничній касі відповідне посвідчення за формою, що діяла на 01 січня 1992 року.

Інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни уже сьогодні можуть звертатися до залізничних кас аби отримати безкоштовні квитки на період травневих перевезень.

При оформленні проїзду у вагони 1-го класу Інтерсіті+ з харчуванням, вартість послуги сплачується на загальних підставах.

Нагадаємо, що відповідно до встановленого переліку пільг, інваліди Великої Вітчизняної війни I і II груп мають право на безкоштовну проїздку (туди та назад) у поїздах дальнього слідування лише раз на рік.

Інваліди Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та учасники Великої Вітчизняної війни можуть обрати або проїзд один раз на рік з 50% знижкою, або безкоштовний проїзд один раз на два роки (туди та назад). У цих випадках їм надаються безкоштовні талони на проїзд залізничним транспортом.

Завдяки проведенню акції «Ми пам’ятаємо» зазначені категорії громадян мають можливість зекономити талони, які дають право на пільговий проїзд, і використати їх в інший період, а протягом травня безкоштовно подорожувати у швидкісних електропоїздах Інтерісіті+.

Довідково

Пільги на проїзд залізничним транспортом для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, а також осіб, прирівняних до них, встановлені Угодою про взаємне визнання прав на пільговий проїзд для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, а також осіб, прирівняних до них, яка була укладена 12 березня 1993 року в Москві між урядами України, Російської Федерації, Республіки Грузія, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Республіки Вірменія, Республіки Таджикистан, Республіки Казахстан, Республіки Узбекистан, Республіки Киргизстан, Азербайджанської Республіки та Туркменістану.

 

 

 

 

версія для друку