українська російська англійська
Усвідомлена підтримка населенням євроінтеграційного курсу - важливий фактор підготовки України до майбутнього членства в ЄС
28.03.2013 | 13:01
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції на період до 2017 року.

Відповідне розпорядження Уряд прийняв 27 березня 2013 року на виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Метою Концепції є забезпечення стабільно високого рівня усвідомленої підтримки населенням України євроінтеграційного курсу як одного з пріоритетів внутрішньої та зовнішньої політики нашої держави, реформ, які проводяться та проводитимуться владою з метою підготовки України до майбутнього членства в ЄС. Крім того, Концепція спрямована на забезпечення належного рівня обізнаності громадян України з особливостями процесу європейської інтеграції, змісту та завдань Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Концепцією передбачається удосконалення попереднього підходу до виконання подібних програм, у тому числі шляхом розробки диференційованих підходів і планів інформування громадськості на основі відповідних соціологічних опитувань, використання сучасних методів донесення інформації, активного залучення до роботи лідерів громадської думки, посилення регіональної складової тощо.

Реалізація Концепції дасть змогу створити сприятливе інформаційне середовище, необхідне для послідовного дотримання проголошеного курсу на європейську інтеграцію України.

У тримісячний строк після схвалення Концепції МЗС разом з іншими заінтересованими органами виконавчої влади мають внести в установленому порядку на розгляд Уряду план заходів щодо її реалізації.

 

версія для друку