українська російська англійська
О. Вілкул очолив Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
28.03.2013 | 13:14
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем'єр-міністр України очолив Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, основним завданням якої є організація та керівництво робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 27 березня 2013 року.

«Завдання комісії забезпечити безпеку життєдіяльності громадян, захист території від надзвичайних ситуацій. Для цього необхідно посилити координацію діяльності центральних та місцевих органів влади, підвищити швидкість оперативного реагування та залучення ресурсів для ліквідації надзвичайних ситуацій», - сказав голова комісії Олександр Вілкул.

У комісію входять голова Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також керівники міністерств оборони, екології та природних ресурсів, охорони здоров'я, енергетики та вугільної промисловості, економічного розвитку і торгівлі, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, промислової політики, аграрної політики та продовольства, внутрішніх справ, закордонних справ, інфраструктури, фінансів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, СБУ, Держкомтелерадіо, Державного космічного агентства. За згодою до комісії можуть входити керівники Ради національної безпеки і оборони України, Національної академії наук, Федерації профспілок, а також Президент Товариства Червоного Хреста України.

 

 

версія для друку