українська російська англійська
Cхвалено Концепцію реалізації держполітики щодо інформування громадськості про євроінтеграцію України
28.03.2013 | 14:00
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Уряд схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 27 березня 2013 року.

Проект даного нормативно-правового акта Кабінету Міністрів розроблено Міністерством закордонних справ з метою належного виконання Указу Президента України від 12 березня 2012 року «Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Цей документ покликаний, насамперед, забезпечити зростання рівня підтримки населенням України євроінтеграційного курсу - як одного з пріоритетів зовнішньої та внутрішньої політики нашої держави - та створити сприятливе інформаційне середовище, необхідне для послідовного дотримання проголошеного курсу на європейську інтеграцію України.

Виконання зазначеного плану заходів здійснюватиметься МЗС разом з іншими органами виконавчої влади за рахунок та в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік, спонсорських коштів, інших джерел, не заборонених законодавством.

 

версія для друку