українська російська англійська
За останні 3 доби зі столиці вивезено 74 тисячі тонн снігу
28.03.2013 | 14:30
КИЇВСЬКА МДА

За останні 3 доби зі столиці вивезено 74 тисячі тонн снігу, що становить 40% від загальної кількості вивезеного снігу за зимовий період 2012-2013 року. Як розповів під час засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко, усього протягом цієї зими було вивезено 292 тисячі тонн снігу.

«Сьогодні робота продовжується, у нас ще є вузькі вулиці, звідки необхідно вивезти сніг, зокрема, в Шевченківському та Подільському районах. Також тут не враховані дані з вивезення снігу з Києво-Печерської Лаври, де наразі тривають роботи. А це приблизно 10-15 тисяч тонн снігу. Загалом, на мою думку, за результатами 4 днів роботи ми вийдемо на показник у 50% від загальної кількості вивезеного снігу протягом зими», – зазначив Анатолій Голубченко.

Таких результатів, за словами заступника голови КМДА, вдалося досягти, зокрема, завдяки залученню техніки майже 40 підприємств. Таким чином, щодоби додатково до прибирання вулиць було залучено в середньому 250 одиниць техніки, із яких 180 самоскидів, 40 навантажувачів, 10-15 бульдозерів, а також екскаватори, грейдери, прибиральні машини та трактори.

Крім того, значну допомогу місту надало Міністерство оборони та внутрішні війська, виділивши для боротьби з наслідками негоди близько тисячі осіб. Так, сьогодні на вулиці Києва вийдуть 700 осіб від Міноборони та 280 військовослужбовців, що працюватимуть над очищенням зупинок та дощових стоків від снігу.

Нагадаємо, що для організації ефективного прибирання вулиць та вивезення снігу було обмежено в’їзд до міста великогабаритного транспорту. Крім того, розглядається питання повної заборони проїзду Києвом вантажного транспорту у денний час. Як сказав Олександр Попов, лояльність, яку столиця проявляє до перевізників, що приїжджають до міста (мова йде про водіїв вантажівок), створює незручності для тих, хто проживає та працює у Києві – необхідно змінити підхід та створити належні умови для повноцінного життя міста і його мешканців, особливо за таких несприятливих природних умов.

версія для друку