українська російська англійська
Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон заявляє про підтримку угоди про Асоціацію між Україною та ЄС
28.03.2013 | 15:53
Прес-служба Міністерства юстиції

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи є прихильником підписання угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це він заявив під час зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, яка пройшла в українському Мін‘юсті. Зустріч відбулася 28 березня 2013 року в рамках офіційного візиту делегації ПАРЄ на чолі з Президентом організації Жан-Клодом Міньйоном до України.

«Я повністю підтримую угоду, яка готується, щодо Асоціації між Україною та ЄС. І зроблю усе від мене залежне, щоб вона була підписана в листопаді цього року», - зазначив Президент ПАРЄ. При цьому, Жан-Клод Міньйон наголосив, що він не має сумнівів, що українська держава та влада мають намір просуватися шляхом реформ.

Президент ПАРЄ також зазначив, що на сьогодні розглядається потреба змінити систему моніторингового нагляду за країнами, які отримали членство в Раді Європи.

У ході зустрічі Президент ПАРЄ обговорив також з Міністром юстиції України напрямки реформ, які здійснюються в Україні та необхідні для інтеграції української держави до європейського співтовариства.

Серед таких реформ, Жан-Клод Міньйон назвав, зокрема, підготовку змін до Конституції України. При цьому, європейський високопосадовець висловив жаль з приводу того, що українська опозиція відмовилася брати участь в роботі Конституційної Асамблеї.

Крім того, зазначив Жан-Клод Міньйон, Рада Європи очікує від України  подальших кроків з реформування судової системи, органів внутрішніх справ, інтенсифікації боротьби з корупцією. Також, перед Україною стоїть завдання щодо удосконалення правил проведення виборів, виконання рішень Європейського суду, розширення співпраці з міжнародними організаціями з метою боротьби з торгівлею людьми та відмиванням грошей.

При цьому, за словами Президента ПАРЄ, в Раді Європи усвідомлюють, що реформи займатимуть певний час, а не відбуваються в одну мить.

 

 

версія для друку