українська російська англійська
Ветміліція МВС вилучила понад 9 тонн небезпечної продукції тваринного походження
28.03.2013 | 16:20
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Працівниками ветеринарної міліції у ході проведення перевірок із забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки споживачів на території України було обмежено обіг 9231 кг продукції тваринного походження, якість якої не підтверджена відповідними документами.

У регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветміліції та державної служби ветеринарної медицини. Мобільні групи провели профілактичні бесіди на 397 об'єктах, діяльність яких пов'язана з обігом продукції тваринного походження. З метою забезпечення контролю за переміщенням даної продукції автошляхами України працівники підрозділів ветеринарної міліції спільно з працівниками ДАІ перевірили 88 автотранспортних засобів під час транспортування тваринницької продукції.

У Луганській області працівники ветеринарної міліції викрили факт незаконного перевезення приватним підприємцем 164 голів великої рогатої худоби.

Так, на території Краснодонського району Луганської області працівники ветеринарної міліції виявили перевезення 164 голів великої рогатої худоби без ідентифікаційних номерів та супровідних документів. За словами власника, тварин він скуповував на території Житомирської області у населення. За результатами проведених слідчо-оперативних заходів прийнято рішення про вилучення усіх голів великої рогатої худоби та передачу їх на відповідальне зберігання. Матеріали перевірки зареєстровані у встановленому законодавством порядку.

У ході оперативно-профілактичного відпрацювання Вінницької області працівниками ветеринарної міліції викрито підпільний цех з виготовлення молокопродукції, який розташовувався на території закладу громадського харчування.

Співробітниками ветеринарної міліції у Вінницькому районі Вінницької області викрито діяльність підпільного цеху з виготовлення молокопродукції, яка у подальшому реалізовувалася у торгівельній мережі області. Виготовленням молокопродукції займався місцевий підприємець у приміщенні пункту громадського харчування без будь-яких дозвільних документів та обов'язкового ветеринарно-санітарного контролю. За результатами перевірки діяльність цеху призупинено, вилучено з обігу 270 літрів молока. Винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Під час проведення комплексних заходів, спрямованих на протидію незаконному переміщенню тваринницької продукції автомобільним транспортом на стаціонарному посту ДАІ в Козятинському районі Вінницької області затримано автомобіль, на якому мешканець Рівненської області перевозив 3451 кг свинячого сала без будь-яких документів, що підтверджують якість та безпеку продукції. Дана продукція була вилучена з обігу. Матеріали за фактом зареєстровані у встановленому законодавством порядку.

Всього під час перевірок задокументовано 243 правопорушення, відповідальність за які передбачена ст.107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 29,9 тис. грн. Винесено та проконтрольовано виконання 150 інспекторських приписів. Призупинено роботу 5 об'єктів. До правоохоронних органів направлено 11 матеріалів.

 

 

версія для друку