українська російська англійська
Мінсоцполітики підбило підсумки роботи соціальних служб під час негоди
28.03.2013 | 16:06
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Під час негоди, яка лютувала в деяких областях України, соціальні служби працювали в режимі надзвичайної ситуації. Під постійним доглядом працівників територіальних центрів, управлінь соціального захисту та будинків інтернатів перебували одинокі та одиноко проживаючі люди. Соціальні працівники купували продукти та надавали іншу необхідну допомогу тим, хто не міг самостійно дійти до крамниць.

Під особливим контролем перебували 324 інтернатні установи, 349 стаціонарних відділень при територіальних центрах обслуговування пенсіонерів і самотніх непрацездатних громадян, в яких розміщено понад 14 тисяч людей похилого віку та інвалідів, а також інші заклади системи соціального захисту. 

Окрім того, посилену увагу було приділено захисту бездомних осіб. Для цього організували 2600 патрульних бригад для проведення вуличної соціальної роботи, які виявили близько 7500 осіб. Також було утворено 1250 банків одягу, взуття та білизни, допомогою яких скористались понад 13 тисяч осіб.

Щоб забезпечити гарячою їжею бездомних осіб, в областях було відкрито 1400 пунктів роздачі, де побували 43 тис. осіб, а також 2800 пунктів обігріву, послугами яких скористалися 33 тис. осіб. Крім того, щоб забезпечити тимчасовим притулком бездомних осіб було розгорнуто 3400 додаткових ліжко-місць.

 

версія для друку