українська російська англійська
Донецька ОДТРК оновила техніку для виробництва телепрограм
28.03.2013 | 17:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Донецька обласна державна телерадіокомпанія постійно оновлює технологію виробництва телевізійних програм. Нещодавно ТРК власним коштом придбала сучасне обладнання, що дає змогу створювати більш якісний телепродукт.

Зокрема, з метою подальшого переходу на безплівкову технологію виробництва та трансляції програм було закуплено три професійні камкордери JVC із записом безпосередньо на картки пам'яті.

Також створена апаратна копіювання відеоматеріалу, де він переписується із карток пам’яті безпосередньо в комп’ютер. Таким чином, редактор програми може ознайомитись із відзнятим матеріалом, корегувати його тощо.

В апаратно-студійному комплексі введено в експлуатацію цифрову систему запису та відтворення Forward-TP, яка дозволяє записувати студійні програми на жорсткий диск та відтворювати відеосюжети при прямій трансляції телевізійних програм.

Для зберігання відеоматеріалів та їх архівування придбано сервер ємністю 18 ТВ.

Окрім того, телевізійники придбали для роботи у студії площею 300 кв. м чотири професійні відеокамери JVC, які запрацюють уже найближчим часом. Ті ж камери, які використовувались в апаратно-студійному комплексі раніше, знайдуть своє застосування у малій студії та на пересувній репортажній телевізійній станції.

Ветерани донецької журналістики згадують, що телебачення на Донеччині починалось півстоліття тому з «телекіно» - склеєної покадрово плівки. Нині ж ТРК йде в ногу з часом та використовує сучасну техніку.

А унікальне обладнання та інша техніка перших телевізійників Донбасу зберігаються у музеї історії ОДТРК.

 

 

версія для друку