українська російська англійська
На Буковині видатні спортсмени отримали грошові винагороди у розмірі 5 мінімальних зарплат
28.03.2013 | 17:34
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

28 березня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час традиційної шоу-програми «Зірки естради – зіркам спорту» зазначив, що крайова влада сприятиме розбудові сучасних спортивних об’єктів у Чернівецькій області, аби провідні спортсмени, жителі регіону мали можливість займатись фізичною культурою та спортом.

Керівник виконавчої влади краю зауважив, що 2012 рік був плідним на спортивні досягнення буковинців. «Так, Лідія Січеннікова, Тетяна Дорохова, Наталія Лупу та Микола Лабовський потрапили до складу Олімпійської збірної команди України та взяли участь у ХХХ Олімпійських іграх в м. Лондон, а Сергій Михайлов брав участь у Паралімпійських іграх», - відзначив Михайло Папієв. Він додав, що це найбільша кількість спортсменів від області за часи незалежності України, які увійшли до національної Олімпійської збірної команди.

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що буковинські спортсмени здобувають найвищі нагороди у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів зі стрільби з лука, легкої атлетики, велосипедного спорту, боксу, панкратіону, карате, рукопашного бою, спортивного орієнтування. «Так, у вищій бейсбольній лізі виступає чернівецька команда «Соколи-Спартак», у вищій лізі хокею на траві – команда обласної школи вищої спортивної майстерності, футбольна команда «Буковина» - в І лізі українського футболу, а волейбольна команда «Родничок» виграла аматорський чемпіонат України. Відзначилася футбольна команда Чернівецького національного університету – вона стала переможцем спортивних ігор України серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації та чемпіоном України серед студентських колективів. Відрадно, що у І лізі національного чемпіонату з баскетболу беруть участь дві команди клубу «Чернівці-Буковина», - сказав Михайло Папієв і висловив переконання, що з кожним роком спортивні досягнення буковинців будуть примножуватись.

Керівник виконавчої влади краю побажав видатним спортсменам Буковини нових спортивних звершень та перемог і вручив їм грошові винагороди у розмірі 5 мінімальних заробітних плат та повідомив, що відтепер ці призи будуть щорічними.

версія для друку