українська російська англійська
Геннадій Темник: На місцях необхідно забезпечити розгортання будівництва доступного житла
28.03.2013 | 17:56
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Потужності підприємств будівельного комплексу та підприємств-виробників будівельних матеріалів у Харківській області дозволяють нарощувати обсяги введення в експлуатацію житла в регіоні. Про це заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник під час засідання колегії Мінрегіону, яке відбулося в Харкові.

Міністр відзначив, що започаткована в рамках соціальних ініціатив Президента України іпотечна програма для забезпечення громадян доступним житлом активно реалізується, в тому числі і в Харківській області.

«Укладено 77 договорів у рамках цієї Програми, і за цим показником область займає 4 місце серед регіонів України», - зазначив Міністр. Тим не менше, за словами очільника Мінрегіону, є потреба у нарощуванні будівництва та здачі в експлуатацію житла в регіоні.

Геннадій Темник поінформував учасників засідання колегії про плани започаткувати у цьому році будівництво мікрорайонів доступного житла на нових земельних ділянках.

«За пропозиціями регіонів визначено ряд міст, де будуть реалізовані пілотні проекти. На місцях необхідно продовжувати роботу з пошуку перспективних земельних ділянок, забезпечених інженерно-транспортною інфраструктурою, для розгортання будівництва доступного житла», - наголосив Міністр.

Нагадаємо, 28 березня в Харкові під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула відбулося виїзне засідання колегії Мінрегіону, на якому серед інших розглянули питання реалізації заходів з нарощування обсягів будівництва доступного житла Харківською ОДА та міською радою.

 

версія для друку