українська російська англійська
Микола Азаров: Фінансова ситуація в Україні стабільна, і ми з оптимізмом дивимось на переговори з МВФ
28.03.2013 | 18:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Фінансова ситуація в Україні стабільна, Україна вчасно розраховується за всіма фінансовими зобов’язаннями і з оптимізмом дивиться на переговори з Міжнародним валютним фондом. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив в інтерв’ю угорському телеканалу M1.

«Ми зацікавлені у співпраці з Міжнародним валютним фондом. Однак у нас немає гострої необхідності погоджуватись на будь-які умови. У нас досить міцна фінансово-економічна ситуація. Ми платимо за усіма своїми фінансовими зобов’язаннями і з оптимізмом дивимось на переговори з МВФ», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр вкотре нагадав, що Україна не підвищить ціну на газ для населення, як того вимагає МВФ, заради отримання кредиту. Оскільки, відповідно до кабальних газових контрактів 2009 року, Україна отримує газ за несправедливою, найвищою у Європі ціною, і не хоче перекладати цей тягар на своїх громадян. «Висока ціна на газ визначена несправедливим газовим контрактом з Росією. Ми наполегливо домовляємося з Росією про перегляд цього контракту, і, на мій погляд, окреслились певні шляхи вирішення цього питання», - наголосив Микола Азаров.

 

 

 

 

 

 

версія для друку